KAVA - automatiniams kavos aparatams

 

Pasirūpinkite,

kad Jūsų puodelyje garuotų kava,

...įvertinta ne tik daugelio kavos gurmanų,

bet ir profesionalių kavos įrangos specialistų.

 

100% Arabica espresso kavos pupelės "Movenpick", 500g

Specialus kavos mišinys iš aukščiausios kokybės kavos pupelių su išskirtinai sodriu aromatu.

Nepamirštamo skonio, vidutinio stiprumo kava iš Vokietijos.

Speciali kaina - 5,5 €/vnt 7,5 € /vnt (pakuotėje 12vnt)

 

 

 

100% Arabica espresso kavos pupelės "Ottolina Qualita oro", 1000g

Kava “OTTOLINA QUALITA ORO“ - viena iš nedaugelio kavų, per savo ilgą istoriją išlaikiusi savo ypatingas skonio ir aromato savybes. Kartą paragavę “OTTOLINA QUALITA ORO“ kavos, liksite ištikimi jai visą gyvenimą!

Speciali kaina - 16 €/vnt 23€/ vnt (pakuotėje 6 vnt)

 

 

100% Arabica espresso kavos pupelės "Lavazza Crema e Aroma", 1000g

Mišinį sudaro vidutiniškai skrudinta plauta ir neplauta arabika bei plauta robusta. Išskirtinė ypatybė – sodri konsistencija, aksominė puta ir ryškus aromatas.

Speciali kaina - 16 €/vnt 23€/ vnt (pakuotėje 6 vnt)

 


Kavos pupelės "Impressa Blend", 250g

Geriausios pupelių mišinio savybės atsiskleidžia ruošiant tradicinį stiprų espresso. Taip pat puikiai tinka ruošiant tokius kavos gėrimus kaip kapučino ir latte macchiato."Rekomendacija
"Mišinys sukurtas specialiai Jums suderinus 70% arabikos ir 30% robustos pupelių. Turtingas ir sodrus skonis gautas sumaišius Meksikoje, Brazilijoje ir Ugandoje išaugintą kavą. Skrudinta ir supakuota JURA gamykloje.

 

Kavos pupelės "World of Coffee", 250g

Geriausios pupelių mišinio savybės atsiskleidžia ruošiant tradicinį stiprų espresso. Taip pat puikiai tinka ruošiant tokius kavos gėrimus kaip kapučino ir latte macchiato."Rekomendacija
"Šį tituluotą kavos mišinį (Geriausias espresso, 2007m.Šveicarijos baristų čempionatas) sudaro keturios atskirai skrudintos pupelių rūšys. Mišinys turi saldų, intensyvų šokolado poskonį su lazdyno riešuto spalvos puta. Pasižymi pilnumu, ilgai išliekančiu skoniu.

 

Kavos pupelės "Café Crème", 250g

Pupelės nuostabiai tinkančios kasdieniniam café crème arba caffè latte ruošimui. Pienas arba grietinėlė puikiai papildys šios kavos skonį."Rekomendacija
"Café Crème pupelių mišinyje puikiai suderinta aukščiausios kokybės kava iš Gvatemalos, Brazilijos, Kosta rikos, Karibų jūros regiono ir Indijos. Skrudinta ir supakuota JURA gamykloje.

 

Kavos pupelės "Fazenda da Lagoa", 250g

Pupeles rekomenduojame naudoti espresso ruošimui. Šių pupelių kavą galima pagardinti pienu ir cukrumi."Rekomendacija
100% arabikos mišinys iš Brazilijos. Kavos plantacijos įsikūrusios nuostabios Minas Gerais provincijos širdyje. Pupelės auginamos ir nurenkamos panaudojant aplinkai draugiškus ūkininkavimo metodus. Skrudinta ir supakuota JURA gamykloje."

 

Kavos pupelės "Indian Malabar", 250g

Dėl mažo rūgštingumo ši kava idealiai tinka vakariniam espresso arba café crème puodeliui."Rekomendacija
"Aukštos kokybės arabikos kava iš Indijos. Kava auginama Tellichery ir Malabar kraštuose, esančiuose Kerala valstijoje, taip pat  Karnataka valstijoje. Kavos plantacijos plyti šalies pietvakariuose ir Nilgeris regione - Tamil Nadu valstijos pietryčiuose.

 

Kavos pupelės "Decaffeinato", 250g

Idealiai tinka espresso, latte macchiato, cappucino ir tamsios café au lait ruošimui. Robustos pupelės suteikia kavai puikią putą. Kava gurmanams."Rekomendacija
"Sodrios konsistencijos espresso mišinys iš pačių geriausių arabikos pupelių surinktų Brazilijoje, Zimbabvėje, Gvatemaloje, Kolumbijoje bei geriausios robustos iš Indijos. Skrudinta ir supakuota JURA gamykloje.

 

Nerandate, koks kavos aparatas Jums tiks? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591