Kavos aparatas Philips Saeco „Energica Black“

Kavos aparatas Philips-Saeco „Energica Black“ leis vienu piršto spustelėjimu pasigaminti pačių įvairiausių rūšių kavą: juodą, klasikinę espresso, latte machiatto, caffe lungo, cappuccino ar tiesiog pasimėgauti karštu pienu, įsipilti karšto vandens arbatai.

Taip pat yra galimybė programuoti kiekvieno gėrimo receptą pagal savo skonį – galima nusistatyti norimą temperatūrą, pasirinkti įmalamos kavos, pieno bei vandens kiekį – visa ši informacija išsaugoma aparato atmintyje.

Philips-Saeco „Energica Black“ turi spalvotą, platų tekstinį ekraną, kurio dėka kavos aparatas valdomas itin paprastai. Taip pat paprastai jis yra ir prižiūrimas, kadangi turi automatinės priežiūros programas.

Kodėl ENJOY JURA

Jau septynerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

  • http://
  • http://
  • 1,9 L
  • 310 g

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Matmenys (PxAxG): 28.5 x 35.5 x 44.5 cm
Išspaudų talpa: 16 porcijų
Cappuccino/ Latte: 2 etapais
Programuojami mygtukai: 4 mygtukai (1 espresso, 2 espresso, 1 kava, 2kava )
Kavos stiprumas: 5 - 10g
Reguliuojama kavos temperatūra: 55 - 141 mm

Nerandate, koks kavos aparatas Jums tiks? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591