Kavos aparatas „Syntia Black“ Philips-Saeco

Jei rytais Jums sunku pabusti ir trokštate žaibiškai gauti skanios kavos puodelį - aparatas Philips-Saeco „Syntia Black“ sukurtas būtent Jums. Su šiuo aparatu greitai ir lengvai pasigaminsite įvairiausių rūšių kavą: nuo klasikinės espresso iki latte machiatto. Pakanka vos vieno mygtuko paspaudimo ir nuostabaus skonio kava prabudins Jus net iš giliausio miego.

Kavos aparatas „Syntia Black“ turi 3 spalvų LED ekraną, kurio dėka procesą galite valdyti. Aparato priežiūra labai paprasta, kadangi jame yra įdiegtos automatinės praplovimo bei skalavimo sistemos. Jums belieka mėgautis gardžia kava, o visu kitu pasirūpins kavos aparatas.

Taip pat kavos aparatu Philips-Saeco „Syntia Black“ tuo pat metu galima gaminti net du puodelius kavos – tiek iš pupelių, tiek ir iš maltos kavos. Kitus gėrimus, į kurių sudėtį įeina pienas, pasigaminsite vos paspaudę Cappuccino mygtuką. Jums nereiks pačiam vargti, kadangi aparatas automatiškai paima pieną iš išorinio gafino ir jį suplaka.

Kodėl ENJOY JURA

Jau septynerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

  • http://
  • http://
  • 1,9 L
  • 310 g

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Matmenys (PxAxG): 28.5 x 35.5 x 44.5 cm
Išspaudų talpa: 16 porcijų
Cappuccino/ Latte: 2 etapais
Programuojami mygtukai: 4 mygtukai (1 espresso, 2 espresso, 1 kava, 2kava )
Kavos stiprumas: 5 - 10g
Reguliuojama kavos temperatūra: 55 - 141 mm

Nerandate, koks kavos aparatas Jums tiks? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591